Співпраця з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва

Навесні 2016 року компанія «Агро–Фокус» приєдналась до програми підтримки малих та середніх сільгоспвиробників від Проекту УПБРП та отримала фінансову грантову допомогу на розвиток своєї «аграрної лабораторії» - неформального об`єднання малих приватних фермерських господарств Каховського району.

Наш партнер, Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) та підтримки імплементуючої Асоціації MEDA, протягом наступних п’яти років буде діяти в південних областях: Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській. Проект здійснюється з метою покращення рівня життя 44 000 дрібних та середніх виробників, які вирощують плодоовочеву продукцію. Грант є зустрічним, що вимагає від виробника мати професійно підготовлений бізнес-план розвитку, вивірені показники прогнозів і ризиків та покрокову інструкцію просування бізнесу уперед. Найголовніше – гроші в цьому випадку (зустрічний грант) залучаються у роботу підприємства в співвідношенні 1:1, тобто на кожну витрачену на виконання цього бізнес-плану гривню компанія отримує таку саме гривню підтримки. УПБРП цілком і повністю розділяє з «Агро–Фокус» ризики, пов`язані з розвитком підприємства та допомогає зрозуміти, що може піти «не так» під час дії Бізнес-Плану.

cooperation with uhbdp

Компанія «Агро–Фокус», як підприємство, що поєднало невеликих виробників для роботи над новими в Україні агрокультурами, отримало грантову фінансову допомогу від УПБРП на т.з. «основні засоби» - це одна з основних умов грантової програми.

Кошти перш за все пішли на закупівлю необхідної агротехніки, пакувального обладнання та рефрижератора для швидкого охолодження овочів, що дасть можливість бути більш технологічними та ефективними. Грант надав змогу розширити власні площі вирощування білого та зеленого аспарагуса, а також зацікавити інших малих фермерів Каховки долучитися до неформальних партнерів компанії та інших фермерів до вирощування цієї нової «нішової» агрокультури в Україні у цілому.

Компанія «Агро–Фокус» дуже вдячна Українському проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва не тільки за матеріальну підтримку, а й за корисні і цікаві семінари, консультації фахівців та можливості двостороннього діалогу, який спрямований на сталу та конструктивну співпрацю.

Завдяки зустрічному гранту УПБРП, аспарагус та інші «нішові» агрокультури компанії «Агро–Фокус» стануть більш доступними для українського споживача, адже механізація процесу виробництва дозволить знизити собівартість та збільшити врожай овочей. Вже незабаром український аспарагус з Любимівки зможе скоштувати кожен українець!

Саме успішний досвід формального чи неформального об`єднання малих агровиробників, що дозволяє досягати експортних ринків та отримувати свіжі овочі та фрукти високої якості є основною метою Проекту, що працює зараз на півдні України.