Про компанію

Компанія «Агро-Фокус» — це про любов до витончених смаків і корисних фермерських продуктів, а саме — аспарагуса і спеції шафран. Ми вирощуємо їх на сімейній фермі на Херсонщині та випускаємо під брендом “Gourmet з Любимівки”.

TOV Agro Focus

Як усе починалося

Для Йохана Бодена страви з аспарагуса асоціювалися з теплими сімейними традиціями, бо ще з дитячих років аспарагус часто готував його батько. Щоб порадувати свого чоловіка, Лариса Боден вирішила виростити спочатку невелику кількість аспарагуса на городі до його дня народження. Згодом цю ідею залюбки підтримав Йохан.

Не маючи досвіду в агробізнесі та великих площ, родина Боден почала з присадибного господарства на вул. Пролетарській. Так, у 2007 році був посаджений перший білий аспарагус у с. Любимівка, який виявився дуже популярним серед друзів і знайомих. А сама ферма почала поступово розширюватись.

Від хобі до сімейного бізнесу

Сьогодні підприємство «Агро-Фокус» є найбільшою фермою з вирощування аспарагуса в Україні.

Компанія вирощує спаржу на понад 47 га та продовжує розширювати свої площі.

2020.07.22 about us

Європейські технології вирощування

 
 

Аспарагус є незвичайним овочем. Він є багаторічною культурою і саджається на 8-12 років. Також він потребує спеціальних умов зберігання, а його сезон триває лише 2 місяці на рік.

Знаючи всі тонкощі, компанія «Агро-Фокус» приділяє велику увагу технологіям вирощування, сбору та зберігання аспарагуса.

  • Якісна підготовка ґрунту перед посадкою. Компанія ретельно відбирає найкращі голландські розплідники і тестує сорти розсади відповідно до українського клімату. Посадка розсади здійснюється за допомогою спеціального обладнання.
  • Близькість розташування до цеху переробки врожаю дозволяє максимально зберегти його свіжість.
  • Доставка свіжозрізаного аспарагуса відбувається кожну годину на виробництво, де його миють і охолоджують у гідрокулері протягом декількох хвилин до температури +5 градусів.
  • Автоматична обрізка, сортування після охолодження та зберігання у холодній камері або миттєва підготовка для відправки.

Ці технології дозволяють повністю зберегти корисні вітаміни та прекрасний смак аспарагуса.