Компанія Агро-фокус - це сімейний бізнес, який спеціалізується на вирощуванні нішевих агрокультур таких як аспарагус, солодка картопля, часник та спеція шафран.

Бажання вирощувати цікаві культури з'явилося від любові сім’ї Боден до кулінарії та смачної їжі. Життя в селі на півдні України не давало можливості піти на ринок і купити брюссельську капусту, фенхель, лук шалот, аспарагус або різновиди салатів. Саме цей фактор наснажив Ларису Боден почати вирощувати овочі та інгредієнти, які вживає її чоловік Йохан у приготуванні страв для родини та друзів.

Наявність землі та бажання надихнуло Ларису на спробу. Хобі започатковане 10 років тому перетворилося на невеликий сімейний бізнес, котрий також забеспечив роботою односельчан з Любимівки.

Наразі компанія спеціалізується на вирощуванні та реалізації для обраних клієнтів і споживачів України аспарагуса білого і зеленого, полуниці, часнику, фенхелю, солодкої картоплі і навіть шафрану. Вся продукція ретельно вирощується, збирається і упаковується під брендом «Gourmet з Любимівки».

Але і це не межа! Щороку ми вивчаємо можливості по вирощуванню, ринковий попит і освоюємо нову культуру до вашого столу!

TOV Agro Focus